Firma „UNIPOL” istnieje od 2003r . Głównym przedmiotem jej działalności było pozyskiwanie i sprzedaż surowców mineralnych, przede wszystkim piasku i gliny. Surowce te były i są sprzedawane na rynku lokalnym, w tym cementowni ,,Cemex” jako dodatek do produkcji klinkieru.
Oferujemy przede wszystkim wysokiej jakości piasek podsypkowy, piasek pylisty oraz glinę. Surowce z naszej kopalni trafiały na budowy najważniejszych inwestycji realizowanych w chełmie, m.in. Lotnisko, ścieżka rowerowa, parkingi. „UNIPOL” posiada własne złoża surowców, wymagane prawem koncesje i pozwolenia. Dysponuje także własną bazę biurowo-magazynową położoną w Chełmie przy ul. Ceramicznej 34 E (obok TECHNOBUDU) oraz transportem.
Drugą dziedziną działalności, wprowadzaną w tym roku, jest sprzedaż wyrobów hutniczych. Firma posiada bardzo dobrze zaopatrzony skład wyrobów hutniczych przy ul. Ceramicznej 34E, oferuje pełny asortyment w bardzo atrakcyjnych cenach i dogodnych warunkach płatności. Można tu kupić każdy produkt „od ręki”, bez konieczności czekania na dostawę i szukania w innych składach, w dowolnych ilościach. Są to wyroby hut krajowych i zagranicznych. Wszystkie posiadają wymagane certyfikaty i świadectwa jakości. Na życzenie klienta dostarczamy wprost do kupującego.
W ofercie posiadamy artykuły metalowe: śruby, wkręty, tarcze, kołki i wiele innych.
Współpracujemy z wieloma firmami.
Staramy się, aby w firmie „Unipol” zakupy przebiegły szybko, a klient mógł kupić wszystko, czego potrzebuje, od ręki. ZAPRASZAMY!